Demokratyzacja zdrowia poprzez profilaktykę i technologię

"Moim marzeniem jest, aby zostać częścią zespołu, który demokratyzuje dostęp do poprawy zdrowia poprzez profilaktykę, diagnostykę i technologię w skali globalnej." - Radosław Kruczek

Radosław Kruczek Wellbeing Professor Ekspert Zdrowia

Poznajmy się

Wykształcenie

Ukończyłem program wymiany z Villa Maria College w Buffalo , stan Nowy Jork jak również dwa fakultety na uczelni i ponad 50 szkoleń z zakresu profilaktyki zdrowia, medycyny stylu życia, przygotowania sportowego, odżywiania, regeneracji, zdrowia mentalnego, osiągania celów, budowania nawyków m.in. z EXOS, Harvard Medical School, Mayo Clinic.

Icon - Elements Webflow Library - BRIX Templates

Początki

Spędziłem w Nowym Jorku ponad dwa lata pracując w zakresie Wellbeing zarówno z firmami jak i klientami indywidualnymi. Byłem współzałożycielem i jednym z liderów drugiej największej firmy w Europie, która w latach 2010- 2019 świadczyła usługi z profilaktyki zdrowia, skupiając trenerów, fizjoterapeutów, dietetyków oraz psychologów.

Icon - Elements Webflow Library - BRIX Templates

Doświadczenie

Od 2012 prowadzę wystąpienia dla międzynarodowych firm takich jak Google, PWC, Nokia, BNP Paribas Bank, Orange, MARS. Jestem autorem wielu szkoleń z zakresu wellbeing jak rownież organizuję szkolenia kadry menedżerskiej ze strategii profilaktyki zdrowia pracowników. Byłem doradcą zdrowia osób z listy Forbes a także prowadzących programy TV takie jak  Master Chef i Top Chef.  W swoim dorobku mogę pochwalić się wyszkoleniem ponad 500 osób w branży profilaktyki i wellness.

Icon - Elements Webflow Library - BRIX Templates

Wellbeing Polska

Od 2020 jestem współzałożycielem firmy Wellbeing Polska, która wdraża programy poprawy zdrowia oraz dobrostanu fizycznego i psychicznego w firmach. Jestem również współautorem aplikacji mobilnej i metodologii pomagającej poprawiać produktywność w biznesie, zdrowie, realizację poprzez przyspieszenie budowy nawyków.

Icon - Elements Webflow Library - BRIX Templates

Moja historia

W wieku 19 lat wygrałem z uzależnienia od hazardu zakładów sportowych i zacząłem nowe życie poświęcone pomaganiu innym poprzez poprawę zdrowia i rozwoju osobistego. Aby móc pomagać innym na co dzień sam korzystam z usług fizjoterapeuty, psychologa, trenera mentalnego, asystenta zdrowia do pracy z nawykami oraz doradców w dziedzinie wychowania dzieci, finansów osobistych jak i ekspertów biznesowych. Dzięki tej pracy mogę lepiej zrozumieć innych. Moim marzeniem jest, stworzenie zespołu, który demokratyzuje dostęp do poprawy zdrowia poprzez profilaktykę, diagnostykę i technologię w skali globalnej. Przez 14 lat mojej pracy udało się wesprzeć ponad 100 000 osób w tym 10 000 osób indywidualnie.

Icon - Elements Webflow Library - BRIX Templates

Prywatnie

Na co dzień jestem Tatą 7 letniego syna Aliego i od 18-stu lat mężem Marysi, mieszkamy na portugalskiej wyspie Madera. Obecnie jestem również w trakcie pisania książki „Zdrowie w jedną godzinę, nie tylko dla 1% społeczeństwa - poprawa zdrowia i poziomu szczęścia u osób żyjących na najwyższych obrotach”. Byłem uczestnikiem zawodów Ironman Niemcy, Ironman 70.3 Austria, ultramaratonu dookoła Mont Blanc, Elbrus Race, maratonu Poznań. 

Icon - Elements Webflow Library - BRIX Templates

W czym mogę pomóc?